Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.10.2019 19:38
  • Son Güncelleme: 20.10.2019 19:46

paylaşımını silen Trump'tan yeni mesaj! O ifadeyi çıkardı

Başkanı , Mark Esper'in soyadını yanlış yazdığı ve "askerlerimizi eve getiriyoruz" mesajını içeren Twitter mesajını silerek, ile ilgili yeni paylaşımda bulundu.

Suriye paylaşımını silen Trump'tan yeni mesaj

Başkanı Trump, kendi Esper'in soyadını yanlış yazdığı ve 'deki Amerikan askerlerinin ülkelerine döneceğini yazdığı paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Trump, Esper yerine "Esperanto" yazdığı, " çok iyi gidiyor. Çabuk sona eren bazı ufak lar var. Kürtler yeni bölgelere yerleştiriliyor. ABD askerleri, çatışma ya da ateşkes bölgelerinde bulunmuyor. güvenliğini sağladık. Askerlerimizi eve getiriyoruz." şeklindeki ilk paylaşımını kısa süre sonra sildi.

"ABD ASKERLERİ, ÇATIŞMA YA DA ATEŞKES BÖLGELERİNDE BULUNMUYOR"
Suriye ile ilgili yeni paylaşım yapan Trump, bu sefer "Mark Esper" adına atıf yaparak, "Ateşkes çok iyi gidiyor. Çabuk sona eren bazı ufak çatışmalar var. Kürtler yeni bölgelere yerleştiriliyor. ABD askerleri, çatışma ya da ateşkes bölgelerinde bulunmuyor. Petrolün güvenliğini sağladık." ifadelerini kullandı.

Trump'ın yeni paylaşımında "askerlerimizi eve getiriyoruz" cümlesini silmesi de dikkat çekti.

'a giderken uçakta basın mensuplarına açıklamalar yapan Esper, Suriye'den çekilen bin civarındaki ABD askerinin tamamının 'ın batı bölgelerine kaydırılacağını duyurmuştu.

kalan karakter 1000

maalesef  böyle. maalesef böyle.

birilerinin gelip trump a akıl verdiği açık ,resmen trump ı aptal yerine koyuyorlar ,ama o onlara sesini çıkaramıyor . onlar diyorki ordan çıkmamalıyız petrol kaynakları yoksa bizden gider ,sen salakmısın diyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2019 09:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.