Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.10.2019 10:32
  • Son Güncelleme: 17.10.2019 11:17

Kılıçdaroğlu'nun açıklaması yandaşı 'ı bile isyan ettirdi

, partisinin son grup toplantısında hükümetin politikasını eleştirerek “Bugün neredeyse dünyanın tamamını kendimize düşman ilan ettik” ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun bu açıklaması yandaşları tarafından bile tepki topladı. Her fırsatta Kılıçdaroğlu'na arka çıkan , Kılıçdaroğlu'nun emperyalizme alet olduğunu yazdı.

Kılıçdaroğlu yandaşını bile isyan ettirdi

Hükümetin politikasını sert biçimde eleştiren Genel Başkanı , partisinin son grup toplantısında "Bugün neredeyse dünyanın tamamını kendimize düşman ilan ettik" dedi.

Her fırsatta hükümetin politikaları nedeniyle Türkiye'nin dünyada yalnız kaldığını söyleyen Kılıçdaroğlu, yandaşı 'ı bile isyan ettirdi.

"Sayın Kılıçdaroğlu" başlıklı köşe yazısında Yalçın, "Sabah akşam "Suriye toprak bütünlüğü korunmalıdır" diyelim, bu PKK/PYD'nin Suriye topraklarını bölmesinin önüne geçer mi?." diye sordu.

Erdoğan'ın 'nın hendek terörüne boyun eğmediğini hatırlatan Yalçın, FETÖ ve liboşların gözünde Erdoğan'ın bir anda "diktatör" ilan edildiğine dikkat çekti.

BATI'YA KARŞI DURURSAN "FAŞİST DİKTATÖR" OLURSUN
Yazısında "Batı'nın her dediğini yaparsan "kahraman" olursun, karşı durursan "faşist diktatör!" Kılıçdaroğlu bunu bilmez mi?." diye soran Yalçın, şöyle devam ediyor:

İLK DİLE GETİREN DAMAT FERİTLERDİR
-"Bugün neredeyse dünyanın tamamını kendimize düşman ilan ettik".

Evet... Sayın Kılıçdaroğlu bu sözünüz büyük hatadır.. Bunu ilk dile getirenler, Kuvayı Milliye mücadelesine karşı çıkan Damat Feritlerdir, Ali Kemallerdir. Anti-emperyalist bağımsızlıkçı her siyasal hareket "dünya" dediğiniz emperyalist Batı'nın tepkisini çeker..

BİZ GERÇEKLERİ "DÜNYA BİZE NE DER" DİYE SAVUNMAYIZ
Söylesenize Kıbrıs Barış Harekâtı'nda dünya bize karşı değil miydi? Ambargo bile uyguladılar. Bir tek Kaddafi yanımızdaydı. Unuttunuz mu?. Üzgünüm Atatürk'ün, Bülent Ecevit'in partisine bu söz hiç yakışmadı!.

Biz gerçekleri "dünya bize ne der" diye savunmayız; Mustafa Kemal'in şiarı Tevfik Fikret'in dediği gibi "Hak bildiğin yolda, yalnız da olsan yürüyeceksin".

kalan karakter 1000

Ahmet Ahmet

Bütün samimiyetimle söylüyorum bu adamı dikkate almak israftır. Chp ye oy verenler kk ya baksın neden iktidar yüzü göremiyorlar cevabı orada. Adamın vatan millet vizyon gelişne büyüme gibi sorunu yok. Ucuz ve sığ siyasetin tavanı bu olsa gerek. Saman la yalanla iftira ile siyaset yapmaya çalışıyor. Tek amacı erdoğanı devirmek peki ötesi maalesef ilerisi yok vizyon sıfır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet104
hayır5
cevapla 17.10.2019 13:12
IHPUS TURKIYE IHPUS TURKIYE

Kilicdaroglu cumhuriyet tarihinin yüz karasıDIR chp liler Atatürkçüler bu zavallı ile gurur duysun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet66
hayır1
cevapla 17.10.2019 13:02
Kartal Kartal

Bu KK kimin çocuğu olduğunu artık açıklamalı. Hiçbir Türk veya TC vatandaşı yabancı emperyalistlere karşı kendi ülkesini suçlamaz ve suçlayanaz. Suçlayan birisi varsa o kişi mutlaka yabancı kökenlidir. Nokta.

Aynı Görüşte misiniz?
evet66
hayır6
cevapla 17.10.2019 12:04
Haktan Haktan

Erdoğan isteseydi batının gözbebeği olurdu ama o ülkesinin milli menfaalerini her türlü kişisel çıkarının üstünde tutarak emperyalistlerin baş hedefi oldu. sağcı ol solcu ol, ateist ol dindar ol ama önce vatansever olacaksın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet89
hayır6
cevapla 17.10.2019 11:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.