Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan: Topunuz bir Türkiye etmezsiniz

Başkan Erdoğan, harekata karşı çıkan Arap Ligi'ne tepki gösterdi: Yerlerinden edilmiş olan Arapları kurtarıyoruz. Türkiye aleyhine karar çıkartıyorlar. Sizin topunuz bir araya gelseniz zaten bir tane Türkiye etmezsiniz.


Başkan Erdoğan, operasyonun ne zaman biteceğini açıkladı. Merkel'le görüşmesini anlattı: 30-35 kilometre ineceğiz. Haseke ve Ayn El-Arab'ı alarak tamamlayacağız. Bunlar bölgeyi terk edinceye kadar operasyon devam edecek.
Arabuluculuğa kalkanlar var. Merkel'e de söyledim. Terör örgütünü NATO'ya aldınız da haberimiz mi yok! Sonra 'Nein, nein' (Hayır, hayır) diyorlar.


Başkan
, Dolmabahçe Ofisi'nde gazete, televizyon ve ajansların yöneticileriyle bir araya geldi. Harekatı değerlendirdi:
Almanya "Türkiye'ye silah satışını durduracağız" demiş. Şansöyle Merkel'e söyledim. Biz, sizinle NATO'da müttefik değil miyiz? Terör örgütünü NATO'ya aldınız da haberim mi yok? dedim.

Bunlar nasıl başbakandır, nasıl devlet başkanıdır. Ya siz ne zamandan beri bir devletin terör örgütüyle masaya oturduğunu gördünüz?

Yerlerinden edilmiş olan Arapları kurtarıyoruz. Bütün bunlar ortada iken Arap Ligi kalkıyor hala Türkiye aleyhine oradan karar çıkartıyor. Sizin topunuz bir araya gelseniz zaten bir tane Türkiye etmezsiniz.Ülkemiz 35 yıldır, terör tehdidi altındadır. Binlerce güvenlik görevlimizi, binlerce vatandaşımızı terör saldırılarında kaybettik. Terörün ülkemize maliyeti artık yüzlerce milyar dolar ile ifade ediliyor.

Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeye devam edeceğiz. 109 km kontrol altına alındı. Türkiye'de artık sıra patriot ve S-400 benzeri sistemi yapmaya geldi. Onların patriotu varsa, bizim de SİPER'imiz olacak.

kalan karakter 1000

OSMANLI OSMANLI

bu arap şeyhleri ,yani zibidileri ,bırakın müslümanlığı , hristiyandan daha beter olmuşlar ,sınırsız zenginlikten dolayı ,hayvandan bile daha aşşağıdalar.her zaman kötünün yanında yer alıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 14.10.2019 12:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.