Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.10.2019 09:04
  • Son Güncelleme: 18.10.2019 10:40

Sigaraya gelecek mi? Açıklama var mı?

Sigaraya yeni geleceği iddiaları sosyal medyada dolaşmaya devam ediyor. Sigara fiyatlarına yapılan 3'er TL zammın ardından 5 TL zam yapılacağı iddia edilmiş, Türkiye resmi açıklama ile bu iddiaları yalanlamıştı. Cumhurbaşkanı ise sigara yasağıyla ilgili olarak bakanlara, "Gerekirse vergileri üç kat artırın" talimatını verdi.

Sigaraya son dakika zam mı geldi?

Başkan Erdoğan'ın sigaraya zam talimatı sonrasında tiryakiler sigara fiyatlarının artıp artmayacağını oldukça merak ediyor. Bu bağlamda her gün internette Sigara zammı var mı? sorusunu aratıyorlar. Geçtiğimiz aylarda sigaralara 3'er TL zam yapıldı. Bu gelişmelerin ardından sosyal medya kullanıcıları tarafından sigaraya 5 TL zam yapılacağı iddia edilmişti.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.