Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.10.2019 11:37
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 11:37

Her konuyla ilgili açıklama yapan İmamoğlu operasyon konusunda neden sessiz?

Yerel seçimlerle sadece ’ne Başkan olarak seçildiğini unutan ’li , her konuyla ilgili görüşlerini beyan ederken ’nin sınırlarını güvence alma kapsamında Fırat’ın doğusuna yapacağı operasyon ile ilgili açıklama yapmadı. Sosyal medya kullanıcıları bu ayrıntıya dikkat çekerek, İmamoğlu’na bu sessizliğin nedenini sordu.

Her konuyla ilgili açıklama yapan İmamoğlu operasyon konusunda neden sessiz?

Türk Silahlı Kuvvetlerince ()Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarından sonra şimdi de Fırat'ın doğusuna yönelik harekata ilişkin gelişmeler gündeme oturdu.

Hemen hemen tüm siyasi partiler, siyasi kişiler, kuruluşlar düşüncelerini dile getirdi. Bütün adeta ABD Türkiye arasında tarihinin en büyük geriliminin doruğa çıktığı bu günlerde dikkat kesildi.

Ancak, söz konusu gezme olunce seçmenin düğününe gitmeyi bile es geçmeyecek dikkatte ve hemen hemen her konuda ilk önce fikir beyan etmeyi seven, "Elbetteki konuşacağız, elbetteki Türkiye'nin tüm sorunları hakkında fikir söyleyeceğiz" diyerek bu tavrını savunan 'li İstanbul Büyükşehir Belediye () Başkanı İmamoğlu'nun günlerdir sesinin çıkmaması dikkat çekiyor.

Sosyal medyada takipçileri İmamoğlu'na bu sessizliği sordu.

İşte bazı mesajlar…

kalan karakter 1000

kamil kamil

gezmekten başı döndü. Adam bi yorulmak alsın. görürsünüz gönüllü olarak savaşa gitmek için bile müracaat eder. Yeterki gezmek olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2019 12:52
cevdet cevdet

operasyona karşı da ondan sesi çıkmıyor. hadi mahallede bakklada helva dağıtıyorlar, orada kalabalık da var deseler hemen koşar adam. helvacı ekrem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.10.2019 11:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.