Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.09.2019 07:17
  • Son Güncelleme: 23.09.2019 12:33

? 99/4 Kasım celbi ?

99/4 askerlik yerleri heyecanla bekleniyor. Kasım celbinde askere gidecek olan vatandaşlar Milli Savunma Bakanlığı'ndan gelecek müjdeli haberi bekliyor. Askerlik yerleri e-Devlet üzerinden sorgulanabilecek. Peki, 99/4 ? Kasım celbi ? İşte ayrıntılar...

99/4 askerlik yerleri açıklandı mı?

Kasım celbi askerlik yerleri için geri sayım başladı. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü (ASAL) tarafından yayınlanan duyuruda askerlik yerlerinin 23 Eylül'de açıklanacağı bildirilmişti. 99/4 döneminde askere gidecek vatandaşlar heyecanla askerlik yerlerini bekliyor. Peki, 99/4 askerlik yerleri açıklandı mı? Kasım celbi askerlik yerleri ne zaman belli olacak? İşte konu ile ilgili merak edilen her şey...

99/4 ASKERLİK YERLERİ AÇIKLANDI MI?

Kasım celbi askerlik yerleri henüz açıklanmadı. Milli Savunma Bakanlığı'nın takvimine göre, 99/4 Kasım celbi askerlik yerleri 23 Eylül'de yani bugün açıklanacak. Askerlik yerlerinin ne zaman açıklanacağı konusunda araştırmalar sürüyor. Bir önceki celp dönemlerine baktığımızda askerlik yerlerinin öğle vakitlerine doğru açıklanması bekleniyor.

Kasım 2019 celp duyurusu için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.