Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.09.2019 11:10
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 11:13

'li Emir'den skandal cevabı: " marşı okunması yeterli değil"

Katıldığı bir televizyon programında " marşının okunması ve marş okunurken ayağa kalkılması, size göre atanması için yeterli mi değil mi?" sorusuna, "Yeterli değil" cevabı veren 'li , sosyal medyada büyük tepki gördü. Emir'in bu açıklaması CHP ile 'nin iş birliğinde olduklarını ve kayyumlardan HDP kadar rahatsız olduklarını gösterdi.

CHP'li Emir'den skandal kayyum cevabı: PKK marşı okunması yeterli değil

İçişleri Bakanlığı tarafından terör örgütüne verilen destekten dolayı 3 büyükşehir belediyesine atanan , 'den daha çok 'yi rahatsız etti.

Kayyum atandıktan hemen sonra peş peşe açıklamalar ve ziyaretler gerçekleştiren CHP'den bir skandal daha geldi.

CNN Türk'te yayınlanan ve 'ın sunduğu Tarafsız bölge programına katılan CHP Ankara Milletvekili , kendisine yönetilen "PKK marşının okunması ve marş okunurken ayağa kalkılması, size göre kayyum atanması için yeterli mi değil mi?" sorusuna "Yeterli değil" cevabı verdi.

Sosyal medyada büyük tepki göre bu açıklama, CHP ile HDP'nin kol kola olduğunu gözler önüne serdi.

DİYARBAKIR'DAKİ ACILI ANNELERE SESSİZ!
, ve 'e atanan kayyumlardan HDP kadar rahatsız olan CHP'nin, çocukları tarafından kaçırılan ve HDP binası önünde evlat nöbeti tutan aileleri görmezden gelmesi, CHP'nin de terör örgütüyle arasına mesafe koyamadığını gösterdi.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

yakında her chp li evden bir kişi kandile derseler şaşmayın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.09.2019 13:09
LEVENT LEVENT

bırakın bu işleri ,chp yi teröristler ele geçirmiş ,çünkü devamlı hdp yanlı açıklamalar geliyor ..vatanımızın parçalanması için dış mihvallere devamlı can suyu taşıyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.09.2019 11:55
alperen alperen

ayın murat emir sadece kendince konuşuyor. başkalarının ne konuştuğundan haberi yok ... pkknın yaptığı şeyleri savunmak ancak aptalların işidir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.09.2019 11:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.