Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.09.2019 19:27
  • Son Güncelleme: 12.09.2019 19:34

Son dakika: düzenleyeceklerdi! 'de 2 'lı terörist yakalandı

'de, ve Emniyet'in ortak operasyonunda, metropollere lar gerçekleştirmek, orman ları çıkarmak için gönderilen 2 'lı terörist tutuklandı.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, terör örgütü /'nın eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilerek, akamete uğratılması amacıyla Bölge Başkanlığı ve Emniyet Müdürlüğü tarafından dün ortak operasyon düzenlendi.

Operasyonda, terör örgütü PKK/KCK-PYD/YPG tarafından 'de saldırı için yetiştirilen ve terör örgütünün şehir yapılanması olan YPS bünyesinde faaliyet yürütmek üzere ülkeye gönderilen 2 terörist yakalandı.

HEDEFLERİ BOMBALI SALDIRI YAPMAK VE ORMAN YANGINLARI ÇIKARMAKTI!
Terör örgütü PKK tarafından metropollere için gönderilen teröristlerin, bombalı saldırılar ile orman ları çıkarmak için hazırlık yaptıklarının belirlendiği öğrenildi.

Yakalanan teröristler B.K. ve M.E.F'nin sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.