Bugünkü
Takvim

Sigara mı var mı son dakika açıklaması! 28 Ağustos yeni güncel sigara fiyat listesi 2019!

28 Ağustos yeni güncel sigara fiyat listesi 2019! Sigara mı var mı son dakika açıklaması. Yeni sigara fiyat listesi ağustos 2019! Sigaraya zam yapıldığı iddiaları gündeme geldi. da sigaraya zam geldiği iddiaları trend listesinde yer aldı. Twitter'da "sigaraya 5" başlığı trend listesinde yer aldı. Sigaraya zam yapıldığı iddialarına ilişkin () 'den açıklama yapıldı. Peki sigaraya zam mı geldi. Detaylar haberimizde... Zam olacağına ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmış bulunmuyor. Ancak, firmaların genellikle zam yaptığı 1 Eylül tarihinde zam olabileceği iddiaları devam ediyor. Sosyal medyada çıkan 5liralık zam iddialarının ardından konuya ilişkin British American Tobacco (BAT) Türkiye'den açıklama yapıldı.

  • Güncel
  • 28.08.2019 08:54
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.08.2019 08:54
ABONE OL
Yeni sigara fiyat listesi zam mı geldi? Açıklama yapıldı!

Yeni sigara fiyat listesi ağustos 2019! Twitter'da açılan 'Sigaraya 5' etiketi sosyal medya olay oldu.Sigaraya 5 TL daha zam geleceği iddiaları üzerine sosyal medyada açılan başlık kısa sırada trend listesine girdi. British American Tobacco (BAT) Türkiye'den açıklama yapıldı. Peki sigaraya zam mı geldi? Daha önce Cumhurbaşkanlığı kararıyla sigara paketindeki her bir sigaradan alınan asgari maktu vergi tutarı 0.2895 TL'den 0.3899 TL'ye çıkarıldı. Böylece 23 Ağustos Cuma günü itibariyle sigara fiyatlarına 50 kuruş ile 1 TL arasında zam daha geldi. Peki en düşük paketi 12 lira olan sigaraya 23 Ağustos Cuma gününden sonra yeniden zam geldi mi? Marlboro, Parlıament, Winston, Muratti, Lark, L&M sigara fiyatları kaç para oldu?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.