Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.08.2019 09:19
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 12:33

2020 yılına yaklaştığımız şu günlerde Ramazan ve tarihleri merak ediliyor

2020 ve 'nı merak eden vatandaşlar gözünü yeni takvime çevirdi. Peki özel sektör ve kamu çalışanları önümüzdeki sene Kurban bayramında ve Ramazan bayramında kaç gün tatil yapacak? 2020 Ramazan ve Bayramı memleketinden geçirmek isteyen vatandaşlar için tarih belli oldu.

2020'de Kurban ve Ramazan Bayramı ne zaman hangi tarihte?

2020 yılına yaklaştığımız şu günlerde vatandaşlar tatil günlerini merak ediyor. Bu bağlamda Kurban ve Ramazan bayramı ne zaman, hangi tarihte soruları büyük önem kazanıyor. Öncelikli olarak Ramazan Bayramı ne yazık ki yine hafta sonuna denk gelecek. Kurban Bayramı tatili ile Perşembe günü ile başlayacak. Kurban gerek fert gerekse toplum açısından çeşitli yararlar taşıyan malî bir ibadettir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.