Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.08.2019 22:55
  • Son Güncelleme: 24.08.2019 19:20

cinayeti yürekleri dağladı! Katil 'ın Emine Bulut'a attığı son mesaj nedir?

'un eski eşi tarafından 10 yaşındaki kız çocuğunun yanında öldürülmesi Türkiye'yi yasa boğdu. Fedai Baran'ın eski eşi Emine Bulut'u öldürmeden önce telefonuna attığı mesaj ortaya çıktı. Son olarak Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı, 10 yaşındaki küçük kızının yanında annesi Emine Bulut'u vahşice öldüren baba Fedai Baran için hazırladığı iddianameyi Ağır Ceza Mahkemesine sundu.

Emine Bulut cinayeti yürekleri dağladı!

Emine Bulut'un eski eşi tarafından öldürülmesi tüm ülkeyi yasa boğdu. Fedai Baran'ın eski eşi Emine Bulut'u öldürmeden önce telefonuna gönderdiği mesajlar ortaya çıktı.

ATTIĞI SON MESAJ ORTAYA ÇIKTI

Tanık beyanlarına göre, "Şüphelinin iddia ettiği gibi maktulenin şüpheliye yönelik herhangi bir hakaretinin bulunmadığı, şüphelinin eylemini haksız tahrik altında işlemiş gibi göstermek amacıyla bu şekilde beyanda bulunduğu, bu sebeple şüphelinin bu yöndeki savunmalarına itibar edilmemesi, şüpheli ile maktulenin bir kafeden ayrıldıktan sonra şüphelinin maktuleyi bir süre takip ettiği, ardından takibi bıraktığı, bu esnada maktule whatsapp uygulaması üzerinden "Gider paşa gibi yatarım, Emine hiç sıkıntı değil, ne olacaksa olsun gider yatarım" diye mesaj attığı vurgulandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.