Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.08.2019 21:13
  • Son Güncelleme: 22.08.2019 21:13

'ta 4 terörist teslim oldu

'ta 4 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi. Açıklamada, ikna çalışmaları sonucunda, 3'ü erkek ve 1'i kadın olmak üzere 4 teröristin, 'nda güvenlik güçlerine teslim olduğu kaydedildi.

Şırnak'ta 4 terörist teslim oldu
Teröristler, güvenlik güçlerinin ikna çalışmaları sonucu teslim oldu. İçişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, son dönemde terör örgütüne yönelik yürütülen başarılı operasyonların örgütte çözülme ve kaçışları hızlandırdığı belirtildi.

Açıklamada, İl Jandarma Komutanlığının ikna çalışmaları sonucunda, 3'ü erkek ve 1'i kadın olmak üzere 4 teröristin, 'nda güvenlik güçlerine teslim olduğu kaydedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.