Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.08.2019 18:24
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 20:30

Başkan Erdoğan'dan Prof. Dr. Ahmet için taziye mesajı

Başkan 'un vefatıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından taziye mesajı yayınladı. Erdoğan,"Birçok alanda ülkemize eşsiz hizmet ve katkıları olan Haluk Dursun'a Allah'tan rahmet, ailesine ve Milletimize başsağlığı diliyorum." ifadelerine yer verdi.


Başkan , Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet 'un Van'ın Erciş ilçesinde geçirdiği sı sonucu hayatını kaybetmesi üzerine Twitter'dan bir taziye mesajı yayınladı.

Başkan Erdoğan mesajında, "Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Beyefendi'nin bir trafik kazası sonucu vefat ettiğini teessürle öğrendim. Birçok alanda ülkemize eşsiz hizmet ve katkıları olan Haluk Dursun'a Allah'tan rahmet, ailesine ve Milletimize başsağlığı diliyorum." ifadelerine yer verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.