Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.08.2019 06:47
  • Son Güncelleme: 27.08.2019 08:53

Vergi arttı! la birlikte güncel sigara fiyatları kaç para oldu?

Sigara tiryakileri tarafından merakla araştırılan soruların başında yer alıyor. Son olarak 3 Ağustos tarihinden itibaren sigaralara yaklaşık 3 liraya yakın bir yapılmıştı. Peki, ne kadar oldu? İşte güncel sigara fiyat listesi..., Sigaradan alınan asgari maktu vergi tutarı yüzde 34.7 artırıldı. 'nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı'na göre, sigaradan alınan maktu vergi tutarı 0.2895 liradan, 0.3899 liraya çıktı.

Zamla birlikte güncel sigara fiyatları kaç para oldu?

Sigara kullanan pek çok kişi arama motorlarında sigara fiyatları hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Sigaradan alınan asgari maktu vergi tutarı arttı. Bazı mallara uygulanacak özel tüketim vergisi hakkındaki kararın yürürlüğe konulması hakkında karar, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Peki, güncel sigara fiyatları ne kadar oldu?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.