Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.08.2019 16:57
  • Son Güncelleme: 19.08.2019 16:25

ne zaman çıkacak? Meclis açıldığında gündeme gelecek mi?

Yüz binlerce mahkum ve aileleri ndaki son durum hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Mahkum yakınları arama motorlarında "?" sorusuna yanıt arıyor. ve af yasasının Meclis gündemine ne zaman geleceği merak konusu. Peki, Meclis'e gelecek mi? İşte son af haberleri...

Af yasası ne zaman çıkacak?

Af yasasına dair son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Yüz binlerce mahkum ve aileleri ceza indirimi ve af yasasına ilişkin araştırmalarını sürdürüyor. Genel af yasası ve ceza indirimi haberleri birçok kişi araştırmalarına devam ederken internette çeşitli sorgulatmalar yapıyor. Peki, af yasası ne zaman çıkacak? Ceza indirimi Meclis'e gelecek mi? İşte son gelişmeler...

AF YASASI NE ZAMAN ÇIKACAK?

TBMM'nin 1 Ekim'e kadar tatile girdi. Meclis'in 1 Ekim'den sonra açılması bekleniyor. Yeni af yasası kapsamında infaz sürelerinin düşürülmesi beklenirken, kadın ve çocuklara karşı işlenen suçlarda da ceza arttırımı olacak. Af yasasının Meclis gündemine ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.