Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.08.2019 11:22
  • Son Güncelleme: 14.08.2019 11:40

Bakan Albayrak'tan 'nin kuruluş yıl dönümüyle ilgili mesaj

, 'nin 18'inci yaşı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Albayrak, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda "Bu kutlu yolda nice 18 yıllara." dedi.

Albayrak, 'nin 18'inci yaşı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Albayrak, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda "Bu kutlu yolda nice 18 yıllara." dedi.

İşte Bakan Albayrak'ın o mesajı
AK Parti, kardeşliğin, vefanın, dayanışmanın; kadınıyla erkeği ile, genciyle yaşlısıyla, her kökenden, her meşrepten insanıyla 82 milyonun partisidir. Şartlar ne olursa olsun, Büyük ve Güçlü Türkiye yoluna adanmışlığın adıdır. Bu kutlu yolda nice 18 yıllara...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.