Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.08.2019 16:39
  • Son Güncelleme: 13.08.2019 16:53

Son dakika haberi: açıkladı: ile ortak kurulum başladı

'ndan yapılan son dakika açıklamasında, "’ya gelen ’li 6 kişilik heyet ile altyapı kurulum çalışmalarına başlanmış; kritik fonksiyonların tesisi sağlanmıştır." denildi.

MSB: ABD ile ortak kurulum başladı

ile süren barış koridoru görüşmeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamada 'li heyetle altyapı kurulum çalışmalarına başlandığı duyuruldu.

İşte Bakanlıktan yapılan açıklama:

kuzeyinde ABD ile koordineli bir şekilde tesis edilmesi planlanan Güvenli Bölge kapsamında 'da kurulacak 'nin faaliyete geçirilmesine yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

Şanlıurfa'ya gelen ABD'li 6 kişilik heyet ile altyapı kurulum çalışmalarına başlanmış; kritik fonksiyonların tesisi sağlanmıştır.

Müşterek Harekât Merkezi'nin tesisi ve faaliyetlerinin bir an önce başlamasına yönelik çalışmalar zaman gecikmesine mahal vermeden sürdürülmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.