Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 02.08.2019 08:32
  • Son Güncelleme: 02.08.2019 09:45

Son dakika: : kuzeyinde 5 ’lı terörist daha etkisiz hale getirildi

: Pençe Harekâtı ile koordineli olarak kuzeyindeki Zap ve Metina bölgelerine düzenlenen hava harekâtları ile 5 ’lı terörist daha etkisiz hale getirildi.

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Pençe Harekâtı ile koordineli olarak, kuzeyi Zap ve Metina bölgelerine düzenlenen hava harekâtları ile 'lı 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Pençe Harekâtı ile koordineli olarak Irak kuzeyindeki Zap ve Metina bölgelerine düzenlenen hava harekâtları ile 5 PKK'lı terörist daha etkisiz hale getirildi" denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.