Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.07.2019 12:20
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 15:09

Başkan Erdoğan programı kapsamında şehitler için Kur'an-ı Kerim okudu

Demokrasi ve dolayısıyla yurt genelinde anma programları ve çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Başkan Erdoğan, 15 Temmuz şehitlerini anma programları kapsamında 15 Temmuz Şehitler Anıtı'na çelenk bıraktı. Törenin ardından Beştepe Millet Camii’nde Hatm-i Şerif Merasimi'ne katılan Erdoğan, Kuran-ı Kerim okudu.

Türkiye Cumhurbaşkanı , " Demokrasi ve " etkinlikleri kapsamında Beştepe'de bu yıl ilk kez düzenlenen anma törenine katıldı.

GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARI İLE YÜRÜDÜ
Erdoğan buradaki törenin ardından Hatm-i Şerif Merasimi'ne katılmak için Beştepe Millet Camii'ne yürüdü. Erdoğan'a Millet Camii'ne yürüyüşünde gaziler ve şehit yakınları eşlik etti. Millet Camii'ne gelen Erdoğan, burada 15 Temmuz şehitleri için Kur'an-ı Kerim okudu.kalan karakter 1000

TEVFİK. TEVFİK.

gurur duyuyorum ,böyle cumhurbaşkanından birileri utansada ,ona destek olmayı gericilik sansada , ben onu sevmemden dolayı ALLAH a ŞÜKREDİYORUM ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.07.2019 15:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.