Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.07.2019 23:12
  • Son Güncelleme: 13.07.2019 14:21

Başkan Erdoğan'dan 'Milli ağaçlandırma bayramı' müjdesi

Başkan , hesabı Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Başkan Erdoğan, "Bir fikrim geldi. Biz neden "" ilan etmiyoruz" ifadesini kullanan gence, "Bu çok güzel bir fikir Enes. Biz her zaman yemyeşil bir için çalıştık, çalışıyoruz. Milli bir ağaçlandırma bayramımızın olması için de ben ve arkadaşlarım her zamanki gibi üzerimize düşeni yapacağız" şeklinde cevap verdi.

Başkan , hesabı Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Erdoğan, sosyal medya üzerinden "" teklifine yanıt verdi.

Twitter'dan Abdullah Enes isimli gencin, "Bir fikrim geldi. Biz neden "Ağaç Dikme Bayramı " ilan etmiyoruz. Her yıl bir gün ayıralım, çoluk çocuk maaile, 82 Milyon ağaç dikelim. Hem dünyaya örnek olalım hem gelecek nesillere yemyeşil bir ülke bırakalım.." şeklindeki paylaşımına Başkan Erdoğan karşılık verdi.

Erdoğan karşılık olarak hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelerle müjdeyi verdi:

"Bu çok güzel bir fikir Enes. Biz her zaman yemyeşil bir için çalıştık, çalışıyoruz. Milli bir ağaçlandırma bayramımızın olması için de ben ve arkadaşlarım her zamanki gibi üzerimize düşeni yapacağız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.