Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.06.2019 08:55
  • Son Güncelleme: 27.06.2019 08:55

kura sonucu 2019 TOKİ Başakşehir Kayabaşı 2+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi!

2019 2+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi! . TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura çekilişi 2019 için beklenen tarih geldi. 'da kira öder gibi ev sahibi olacak şanslı kişiler yapılan kura ile belirleniyor! TOKİ Başakşehir Kayabaşı 2+1 kura sonuçları bugün saat 10:00 itibari ile başlayacak kura çekilişi ile belirlenecek. Kura çekilişi canlı yayın ile TOKİ tarafından paylaşılacak. Kura çekimine katılmak isteyenler ise Avrasya Kültür ve Gösteri Merkezi'nde noter huzurunda yapılacak çekilişte salonda hazır bulunacak. TOKİ dar ve orta düzey gelire sahip ailelerin konut ihtiyacını karşılamak için devlet tarafından kurulan bir kurumdur. 2002 yılına kadar sadece 43.145 bina inşa edildi.

TOKİ Başakkent Kayabaşı 2+1 kura neticeları bugün saat 10:00 itibari ile başlayacak kura çekilişi ile belirlenecek. Kura çekilişi canlı yayın ile TOKİ tarafından paylaşılacak. Kura çekimine katılmak isteyenler ise Avrasya Kültür ve gösteri Merkezi'nde noter huzurunda yapılacak çekilişte salonda hazır bulunacak. TOKİ kura çekilişi yayını TOKİ Facebook sayfası ve TOKİ Twitter sayfası olmak üzere kurumun sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek. Önce şehit yakını, ardından emekli ve engelli kontenjanları için çekiliş yapılırken en sonda normal başvurular için hak sahipleri belirlenecek. İşte 26 Haziran 2019 TOKİ Başakşehir Kayabaşı 2+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi! TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura sonucu açıklaması.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.