Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.06.2019 23:46
  • Son Güncelleme: 20.06.2019 23:46

işlemi nasıl yapılır? nde ?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için geri sayım başladı. Seçimlere az bir zaman kala İstanbul'da sandık başına gidecek milyonlarca vatandaş " işlemi nasıl yapılır?" sorusuna yanıt arıyor. Aynı zamanda "nde ?" sorusunun yanıtı da merak ediliyor.

İstanbul'da 23 Haziran Pazar günü milyonlarca seçmen sandık başına gidecek. YSK geçtiğimiz ayda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine karar vermişti. Seçime az bir zaman kala "YSK seçmen sorgulama işlemi nasıl yapılır?" sorusuna birçok vatandaş yanıt arıyor.

YSK SEÇMEN SORGULAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde, seçmen, hangi sandıkta, nerede oy kullanacağına ilişkin bilgilere e-Devlet aracılığıyla ulaşılabilecek.

E-DEVLET ÜZERİNDEN SEÇMEN SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.