Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.06.2019 13:27
  • Son Güncelleme: 20.06.2019 13:47

Son dakika: 'nin İstanbul adayı 'dan ulaşımda büyük müjde! ?

Son dakika haberine göre 'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , 205 lira olan aylık akbil ücretinin 165 liraya düşürüleceğini duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , İstanbul vatandaşlarına yeni müjdesini açıkladı. Gazetecilere yaptığı açıklamada Mavi İstanbulkart abonman ücretinin 205 liradan 165 liraya düşürüleceğini bir kez daha duyuran Yıldırım, İstanbullulara müjdeyi verdi.

SOSYAL MEDYADAN DA DUYURMUŞTU
Binali Yıldırım, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada, Mavi İstanbulkart abonman ücretini 205 TL'den 165 TL'ye düşürüleceğini duyurdu.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım sosyal medya hesabından İstanbul vatandaşlarına müjde verdi.

Binali Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, Mavi İstanbulkart abonman ücretini 205 TL'den 165 TL'ye düşürüleceğini belirtti.

Yıldırım'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

Metrolar, Metrobüsler, Marmaraylar yaptık. Öğrenci akbilini 40 TL'ye indirdik. Şimdi de Mavi İstanbulkart abonman ücretini 205 TL'den 165 TL'ye düşüreceğiz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.