Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.06.2019 17:15
  • Son Güncelleme: 20.06.2019 17:17

Başkan Erdoğan'dan ortak yayın duyurusu

Başkan resmi Twitter hesabından yaptığı retweet ile bu akşam 21:30'da ve televizyon ortak yayınında , ve 'ın konuğu olacağını açıkladı.

Başkan Erdoğan'dan ortak yayın duyurusu

Başkan resmi Twitter hesabından yaptığı retweet ile bu akşam 21:30'da ve televizyon ortak yayınında , ve 'ın konuğu olacağını açıkladı.'Erdoğan ' hesabından yapılan açıklamada,"Cumhurbaşkanımız @RTErdogan, bu akşam 21:30'da sosyal medya ve televizyon ortak yayınında Ahmet Hakan, Işıl Açıkkar ve Salih Nayman'ın konuğu olacak. Canlı yayını Cumhurbaşkanımızın Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.