Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.06.2019 10:40
  • Son Güncelleme: 17.06.2019 11:37

- canlı ortak yayınına damga vuran 5 an! İmamoğlu yalan söylemeyi tercih etti

23 Haziran i öncesinde Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ile 'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı canlı yayında karşı karşıya geldi. İmamoğlu, Binali Yıldırım'ın gündeme getirdiği 5 kritik başlığa ilişkin ya konu değiştirmeyi ya da yalan söylemeyi tercih etti. İşte programa damga vuran 5 an...

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun katıldığı tartışma programı merak edilen ve üzerinde algı operasyonu yapılan birçok konunun net bir şekilde ortaya çıkmasını sağladı. İşte Binali Yıldırım'ın çarpıcı değerlendirme ve cevaplar verdiği, fakat Ekrem İmamoğlu'nun cevap vermekten kaçındığı ya da konuyu değiştirdiği 5 kritik an…

BU SEÇİM NEDEN YENİLENİYOR?
"CHP NEDEN OYLARIN TAMAMININ SAYILMASINI İSTEMEDİ?"

Programın ilk sorusu "Bu seçim neden yenileniyor?" oldu. Binali Yıldırım "Oylar çalındığı için yenileniyor. Ancak biz bunun olmaması, oyların tamamının sayılarak bu işin zaten çözülebileceğini söyledik ve bunun için çok uğraştık. Vatandaşımız gitti oyunu kullandı. Onların bir kabahati yok çünkü. Ancak CHP oyların yeniden sayımı için yaptığımız başvuruya itiraz etti ve bu talebimize ret kararı çıktı. YSK da buna uydu. Dolayısıyla yeniden seçime gidildi" dedi.

Ekrem İmamoğlu CHP'nin oyların yeniden sayılmasına karşı çıktığı konusunda cevap veremedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.