Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.06.2019 21:12
  • Son Güncelleme: 16.06.2019 23:03

Moderatör kimdir? İsmail Küçükkaya aslen nereli ve kaç yaşında?

İstanbul seçimlerine bir hafta kala Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında soruları yanıtlayacak. Canlı yayının moderatörlüğünü yapacak. Şimdi vatandaşlar “” sorusuna yanıt arıyor.

İsmail Küçükkaya kimdir?

İstanbul seçimleri için geri sayım başladı. Seçime bir hafta kala iki aday canlı yayında bir araya gelecek. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayınının moderatörlüğünü ise İsmail Küçükkaya yapacak. Peki, İsmail Küçükkaya kimdir? İşte cevabı...

İSMAİL KÜÇÜKKAYA KİMDİR?

1972 yılında Kütahya Simav'da dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve orta öğrenimini Kütahya'da gördü. Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.