Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.06.2019 13:55
  • Son Güncelleme: 15.06.2019 14:18

İmamoğlu'nun dar gelirliler için açıkladığı konut projesi dalga konusu oldu

'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı 'nun dar gelirliler için açıkladığı konut projesi dalga konusu oldu. Çünkü , İmamoğlu'nun açıkladığı fiyatlarla İstanbul'da yaşayan dar gelirlileri ev sahibi yaptı..

'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı dün projelerini açıkladı. "Sosyal konut projeleri başlayacak; dar gelirli aileler, 500-1000 TL arasında kirayla oturabilecek." dedi.

SOSYAL MEDYADA DALGA KONUSU OLDU
CHP adayının bu açıklamasından sonra dalga konusu oldu. Çünkü İmamoğlu'nun dediği fiyat ve altında rakamlarla TOKİ İstanbul'da dar gelirlileri ev sahibi yaptı ve yeni projesiyle yeniden ev sahibi yapacak.
TOKİ 603 LİRA İLE VATANDAŞI EV SAHİBİ YAPTI
İstanbul'da 2017 yılında yaptığı sosyal konutlarda aylık 603 TL ile dar gelirli vatandaşı ev sahibi yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.