Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.06.2019 11:55
  • Son Güncelleme: 13.06.2019 15:09

Son dakika haberi: Başkan Erdoğan ile lideri Bahçeli'nin kritik görüşmesi sona erdi

Son dakika haberi... Başkan ile Genel Başkanı 'nin görüşmesi sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen görüşme 40 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı , Genel Başkanı 'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bugün saat 13.30'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüşeceğini duyurmuştu.

kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Fetö bir örgüt mü? Örgüt. Örgütün Samanyolu TV sine sıradan veya tecrübeli kendinden olmayan bir çalışanı alırlar mı? Almazlar. CHP ye sıradan biri vekil olmaz. CHP parti olsa 80 sene durmaz. Buda aynen örgüt. Vekiller daha düne kadar otel odalarında ve Doğan medyada çalışanlar gönderiliyordu. Tanal ve kılıçtaroğlu dersane kapatılırken engel oluyordu taklacıda aynen. İkiside örgüt biri siyasi diğeri istihbari. Güzel tane tane soru sorarak haber analiz videosu iyi olur bence. Haber analiz videolarında anlatılıyor geçiyor soru da sorun. Çünkü cep telefonu ekranında ve bilgisayarda karşısına ne çıkıyorsa bunu kapat diyor kapatıyor bunu ara diyor arıyor yani robot olmuş bir kesim var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.06.2019 18:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.