Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.06.2019 09:33
  • Son Güncelleme: 12.06.2019 11:55

'a "pençe" darbesi! Saldırı girişiminde bulunan 2 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika... atı'nda saldırı girişiminde bulunan 2 terörist etkisiz hale getirildi. Etkisiz hale getirilen teröristlerle birlikte 2 adet AK-47 ve kafa kamerası ele geçirildi.

'ndan yapılan açıklamada, " kuzeyindeki bölgesinde başarılı şekilde devam eden âtı kapsamında etkisiz hale getirilen son 2 'lı terörist ile birlikte harekâtın başından beri etkisiz hale getirilen toplam terörist sayısı 45 oldu" denildi.Bakanlıktan yapılan bir diğer açıklamada da, "Pençe Harekâtı'na devam eden Komandolarımız, saldırı girişiminde bulunan PKK'lı teröristlere anında karşılık vererek 2 teröristi etkisiz hale getirdi. Etkisiz hale getirilen teröristlerle birlikte 2 adet AK-47 ve kafa kamerası ele geçirildi" ifadelerine yer verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.