Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.06.2019 22:56
  • Son Güncelleme: 12.06.2019 22:58

ve canlı yayını ne zaman, nerede, hangi kanalda ve saat kaçta olacak?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine az bir zaman kala AK Parti adayı ve CHP adayı ortak canlı yayına katılacak. Vatandaşlar bu nedenle "Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayını ne zaman, nerede, hangi kanalda ve saat kaçta olacak?" sorularına yanıt arıyor. AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Ekrem İmamoğlu canlı yayının detayları da netleşti.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayını ne zaman?

AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Ekrem İmamoğlu canlı yayınının ne zaman yapılacağı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İki adayın canlı yayına çıkacağı tarih ve yayına dair detaylar belli oldu.

BİNALİ YILDIRIM VE EKREM İMAMOĞLU CANLI YAYINI NE ZAMAN?

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu 16 Haziran saat 21.00'de canlı yayında bir araya gelecek ve tüm kanallarda yayınlanacak. Canlı yayın programı Lütfi Kırdar Kongre merkezinde gerçekleştirilecek.

Çalışmaların neticesinde mutabık kaldıkları bir protokolü paylaşacaklarını aktaran Mahir Ünal, "Öncelikli olarak 23 Haziran'da gerçekleşecek olan İstanbul seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini şimdiden temenni ediyoruz. 'Hayırlı, uğurlu olsun' diyoruz. Cumhur İttifakı adayı Sayın Binali Yıldırım ve Millet İttifakı adayı Sayın Ekrem İmamoğlu 16 Haziran 2019 Pazar günü saat saat 21.00'de canlı yayında bir araya geleceklerdir." şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.