Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.06.2019 01:14
  • Son Güncelleme: 07.06.2019 01:14

'li 'nu köşeye sıkıştıran esnafın eşine bıçak çektiler!

’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ’nun hakaret ederek, küçük düşürücü fiziksel temaslarda bulunduğu vatandaşın CHP’liler tarafından tehdit edildiği ve eşine bıçaklı saldırı girişiminde bulunulduğu ortaya çıktı.

O esnafın eşine bıçaklı tehdit

'da esnaf ziyaretinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , İmamoğlu büyük bir skandala imza atarak vatandaşa hakaretler yağdırmış ardından vatandaşı küçük düşürücü hareketlerde bulunmuştu. Sorduğu sorularla İmamoğlu'nu köşeye sıkıştıran esnafın kendisinin tehdit edildiği, eşine ise bıçak çekildiği ortaya çıktı.

EŞİNE BIÇAK ÇEKTİLER
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Esenler'de katıldığı bir bayramlaşma programında CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun hakaretlerine maruz kalan vatandaşın tehdit edildiği ve eşine bıçak çekildiğini açıkladı.Soylu," Hadımköy'de bir çocuk, bir genç kafeteryasında ona bir soru sordu. Hanımına bıçak çektiler, çocuğun işini yurt dışından telefonlarla sürekli arayıp, telefonlarını sosyal medyada verdiler ve sabahtan akşama kadar taciz ettiler, hala taciz ediyorlar, tehdit ediyorlar. Çocuk sipariş alamıyor. Allah bunların eline kimseyi düşürmesin." İfadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.