Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.06.2019 09:00
  • Son Güncelleme: 06.06.2019 09:18

’li Başkanı , evini belediye işçilerine yaptırdı

’li Başkanı , Osmangazi () Mahallesi'ndeki evinin tadilatı için belediye kaynaklarını kullanıyor. Evin tadilatında belediye işçilerini çalıştıran Şahin, inşaat malzemelerinin nakliyatını ise belediyeye tahsis edilen resmi araçlarla yaptı.

CHP’li başkan, evini belediye işçilerine yaptırdı

31 Mart mahallil lerinde Başkanı seçilen 'li skandallarına bir yenisini daha ekledi. CHP'li Belediye Başkanı Şahin, Osmangazi () Mahallesinde bulunan Öykü sitesindeki yeni evinin tadilatını belediye bünyesinde çalışan işçilere yaptırdığı ortaya çıktı. Evin tadilat ve tamiratına yönelik inşaat malzemeleri Bilecik Belediyesine ait resmi araçlarla taşındı.

ÇALIŞANLARA BİR AN ÖNCE BİTİRİN EMRİ!
Yeniişafak'ın haberine göre ,belediye çalışanları tarafından yaklaşık 1 haftadır devam eden tadilatın bir an önce bitmesi için Şahin tarafından çalışanlara talimat verildi. CHP'li Şahin'in tadilatını belediye işçilerine yaptırdığı yeni evine kısa süre içerisinde taşınmayı planladığı öğrenildi. Tadilat çalışmalarını AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, deşifre etti. Karabıyık, "Belediye Başkanı Şahin, kiracısını çıkartarak bahçeli evine geçmek istedi. Ancak, tadilat, boya, badana ve bakım gibi tüm işleri belediyeye ait personelle yapmaya başladı. Belediyenin malzemelerini kullandığı yetmedi bir de bu malzemeleri belediye araçlarıyla taşıdı. Tadilat işlemleri de belediye işçilerinin mesai saatleri içerisinde yapıldı" dedi.

Semih Şahin

DİYECEK SÖZ BULAMIYORUZ
Şahin'in önceliğini şehir genelindeki patlayan kanalizasyon ve tamir edilmesi gereken yollara ayırması gerekirken kendi evine ayırdığını söyleyen Karabıyık, "Göğsünü gere gere şehrin yapılması gereken işlerini bıraktırıp işçilere kendi özel işini yaptırmasına diyecek söz bulamıyoruz. Böyle ucuz hesaplara tenezzül ediyor olmasına inanın bir Bilecik evladı olarak çok şaşırdık. Geldiği günden bu yana hak ve adaletten bahseden CHP'li Şahin'in bu konudaki savunmasını merak etmekteyiz?" ifadesini kullandı.

SABIKASI KABARIK
Bilecik'in yeni belediye başkanı CHP'li Semih Şahin, skandalları bunlarla sınırlı değil. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Anıtı'na, "O ilginç şeylerin hepsini gördüm ve hakikaten kabus gibi şey" dedi. 31 Mart mahalli seçimlerinin ardından göreve gelir gelmez belediye binasındaki Osmanlı dönemine ait minyatür ve gravürleri duvardan kaldırdı. Şeyh Edebali Üniversitesinde bulunan 'nda öğrencilere verilen ücretsiz çorba ve çay ikramını kaldırdı. Bu da yetmedi Öğrenci Otağının kapısına kilit vurdu. Otağın kapatılmasına öğrenciler büyük tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.