Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.05.2019 22:09
  • Son Güncelleme: 30.05.2019 03:07

ve Meclis'e gelecek mi? Af haberlerinde son dakika gelişmesi var mı?

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşların merakla araştırdığı sorular arasında " Meclis'e gelecek mi?" sorusu yer alıyor. Af yasasının Meclis gündemine gelip gelmeyeceği merak konusu. Peki, af haberlerinde son dakika gelişmesi var mı? İşte son detaylar...

Meclis çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Genel af yasası ve ceza indirimiyle ilgili tartışmalar devam ederken birçok kişi af yasası hakkındaki detayları araştırıyor.

AF YASASI VE CEZA İNDİRİMİNDE SON DURUM

Genel af yasası ve ceza indirimi haberleri birçok kişi tarafından merakla bekleniyor. Meclis'in özel gündemle açılmasının ardından şimdi gözler af yasasındaki son duruma çevrildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.