Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.05.2019 22:54
  • Son Güncelleme: 21.05.2019 22:59

'dan müjde üstüne müjde! "Belediyeden alınacak hak edişler ödenecek"

Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , "Kardeşlerimizle 2 müjde paylaştım. Hayırlı, uğurlu olur inşallah. Belediyeden alınacak hak edişler ödenecek. 85TL’den 40TL’ye düşen öğrenci indeki 45TL’lik fark belediye tarafından karşılanacak" dedi.

Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , Bağcılar'da vatandaşlarla bir araya geldi. Mahmutbey Caddesi üzerinde yürüyüş yaparak vatandaşlarla sohbet eden Binali Yıldırım daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

Yıldırım daha sonra ise, AŞ'nin iftarına katıldı. Binali Yıldırım burada önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, için müjdeleri peş peşe sıraladı.

Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

"Bu akşam İstanbul Halk Ulaşım AŞ'nin iftarına katıldık. Kardeşlerimizle 2 müjde paylaştım. Hayırlı, uğurlu olur inşallah. Belediyeden alınacak hak edişler ödenecek. 85TL'den 40TL'ye düşen öğrenci indeki 45TL'lik fark belediye tarafından karşılanacak."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.