Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.05.2019 21:55
  • Son Güncelleme: 19.05.2019 01:45

'ni basıp rektörün odasına girmişlerdi | İfadeleri alınıyor

'ni basan eski mütevelli heyeti başkanı ve beraberindekilerin emniyette ifadeleri alınmaya başladı. Polis ekipleri, Topçuoğlu’nun da aralarında bulunduğu 21 kişiyi gözaltına alarak ’nde bulunan ’ne götürdü.

Üniversite baskınında yeni gelişme

2016 yılında kayyum atanan İstanbul 'nin eski Mütevelli Heyeti Başkanı Mansur Topçuoğlu'nun aralarında bulunduğu bir grup dün Sütlüce'deki üniversite kampüsünü basarak rektörlük koltuğuna tekrar oturmak istediği sırada gözaltına alınmıştı.

Polis ekipleri, Topçuoğlu'nun da aralarında bulunduğu 21 kişiyi gözaltına alarak 'nde bulunan 'ne götürdü. Şüphelilerin ifadeleri alınmaya başladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.