Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.05.2019 15:31
  • Son Güncelleme: 18.05.2019 04:41

Başkan Erdoğan ile yaşlı teyzenin gülümseten sohbeti

Başkan , Cuma namazını Büyük ’nde kıldı. Erdoğan, namazın ardından vatandaşlarla sohbet etti. Erdoğan ile sohbet eden yaşlı teyzenin mutluluğu gözlerinden okundu. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından paylaşılan görüntülerde Başkan Erdoğan'ın aracından AHaber canlı yayınını takip ettiği dikkatlerden kaçmadı.


, anne ve babasının kabrini ziyaret ettikten sonra Büyük 'ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada Cuma namazını kıldı. Namazın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol güzergahında aracını durdurarak burada vatandaşlarla sohbet etti.


KİME OY VERECEKSİN?
Bu sırada Başkan Erdoğan ve yaşlı bir teyze arasında gülümseten bir diyalog yaşandı. Erdoğan'ın,"Kime vereceksin oyunu?" sorusu karşısında,"Allah bilir" yanıtını vererek Erdoğan'ın elini öptü.DİKKAT ÇEKEN DETAY
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından paylaşılan görüntülerde Başkan Erdoğan'ın aracından AHaber canlı yayınını takip ettiği dikkatlerden kaçmadı.Vatandaşların arasındaki yaşlı bir teyzenin, Erdoğan'la konuşurken yaşadığı mutluluk fotoğraf karesine yansıdı. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın engelli bir vatandaşla sohbet ettiği görüldü.Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko'yu kabul etmek üzere Vahdettin Köşkü'ne doğru hareket etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.