Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.05.2019 18:13
  • Son Güncelleme: 16.05.2019 18:46

Başkan Erdoğan Ordu’daki heyelan hakkında 'dan bilgi aldı

Ordu’nun Aybastı ilçesinde meydana gelen heyelan nedeniyle Başkan , ’u arayarak bilgi aldı, tedbirlerin alınması konusunda talimatlar verdi. Bölgede hareketliliğin sürdüğü belirtilirken Başkan Erdoğan'ın her türlü desteğin verilmesini isteyerek afetzedelere geçmiş olsun dileklerinin iletilmesini istediği bildirildi.

Aybastı ilçesinde meydana gelen heyelan sonucu bölgede hareketlilik sürerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Valisi Seddar Yavuz'u arayarak heyelan hakkında bilgiler aldı ve konu hakkında talimatlar verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.