Bugünkü
Takvim

Hemşehrili kampanya

Hemşehrili kampanya
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İstanbul'da "hemşehri" nüfusu yoğun olan 15 ilin teşkilat başkanıyla görüşmesinin ardından CHP yönetimi de 'hemşehri' stratejisiyle seçime hazırlanma kararı aldı. CHP, 80 ilde çalışma grupları oluştururken her grubun İstanbul'daki kendi hemşehri grubunu ikna etmesi kararlaştırıldı. Bahçeli, İstanbul'daki nüfusu 100 bin ve üzerinde olan Siirt, Bitlis, Van, Diyarbakır, Adıyaman, Ağrı, Muş, Elazığ, Bingöl ve Batman kentlerinin il başkanlarıyla görüşecek. İstanbul 1., 2. ve 3. bölgede görevlendirilecek başkanlık divanı üyeleriyle de seçim sürecinde yakın çalışacak il başkanları Doğu ve Güneydoğulu seçmenlerden Cumhur İttifakı'nın adayı Binali Yıldırım için oy isteyecek. Bahçeli, Doğu ve Güneydoğu il başkanlarının yanı sıra Amasya, Çorum, Kayseri, Konya, Çankırı, Yozgat il başkanlarıyla da 23 Mayıs Perşembe günü bir araya gelecek.

YILDIRIM İÇİN SEFERBERLİK BAŞLADI
Bahçeli, İstanbul'da 100 binin üzerinde nüfusu bulunan illerin MHP'li başkanlarıyla bir araya gelecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.