Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.05.2019 18:15
  • Son Güncelleme: 13.05.2019 18:31

'ın Kahta ilçesinde 4 ın sı iptal edildi

'ın Kahta ilçesinde yapılan şikayetler üzerine yapılan soruşturma neticesinde 4 ın sı iptal edildi. Boşalan muhtarlıklar için 2 Haziran’da tekrar seçim yapılacak.

2 Haziran’da tekrar seçim var! Mazbataları iptal edildi

31 Mart'ta yapılan mahalli seçimlerde Kahta mahalle ve köylerden lığı kazanan 4 muhtarın çeşitli nedenlerden dolayı sı iptal edildi. yapılan şikayetler üzerine yapılan soruşturma neticesinde 4 muhtarın mazbatası iptal edildi. Boşalan muhtarlıklar için 2 Haziran'da tekrar seçim yapılacak.

İŞTE MAZBATASI İPTAL EDİLEN KÖY VE MAHALLELER
Mazbatası iptal edilen köy ve mahalleler şu şekilde:
"Koçtepe seçilen Abubekir Yılmaz'ın okur yazar olmadığından mazbatasının iptaline,
Mahallesi muhtarı seçilen Yusuf Süt seçilmeye engel mahkumiyetinin bulunduğundan mazbatasının iptaline, Eskitaş Köyü Muhtarı seçilen Mevlüt Alagöz'ün seçilmeye engel mahkumiyetinin bulunduğundan mazbatasının iptaline, Göçeri Köyü Muhtarı seçilen 'in seçilmeye engel mahkumiyetinin bulunduğundan mazbatasının iptaline karar verildi."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.