Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.05.2019 15:15
  • Son Güncelleme: 11.05.2019 19:09

Son dakika: Başkan Erdoğan'ın başkanlığında '' toplantısı

Başkan 'ın başkanlığında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ine ilişkin toplantı gerçekleşti. Erdoğan burada yaklaşık 2.5 saat kaldıktan sonra ayrıldı.

Erdoğan, eski Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın annesinin cenaze töreninin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ile Sütlüce'deki AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na geldi.

Erdoğan ve Yıldırım'ı, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ali İhsan Yavuz, ve ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak karşıladı.

İl başkanlığında Başkan Erdoğan'ın başkanlığında lerine ilişkin toplantı yapıldı.Başkan Erdoğan burada yaklaşık 2.5 saat kaldıktan sonra ayrıldı. Erdoğan'ı AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ali İhsan Yavuz, Mahir Ünal ve Hayati Yazıcı ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak yolcu etti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.