Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.04.2019 14:13
  • Son Güncelleme: 22.04.2019 15:13

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan, 'na saldırıya yönelik açıklama

Başkan Erdoğan, 'na yapılan saldırıya yönelik Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Ne yazık ki dün Çubuk'ta bir şehidimizin cenaze töreninde istenmeyen bir olay meydana gelmiş, Genel Başkanı 'na yönelik lar şiddet eylemine dönüşmüştür." dedi.

İşte Başkan Erdoğan'ın açıklamaları:

Dün dört şehidimizi toprağa verdik. Allah şehitlerimize gani gani rahmet eylesin. Bu vatan onların bize bıraktığı kutsal bir emanettir.

Ne yazık ki dün Çubuk'ta bir şehidimizin cenaze töreninde istenmeyen bir olay meydana gelmiş, Genel Başkanı 'na yönelik lar şiddet eylemine dönüşmüştür.

Olay tüm boyutlarıyla soruşturulmaktadır. Şiddeti asla tasvip edemeyiz. Şiddetin ve terörün her türüne karşıyız. Kimsenin 'nin huzur iklimine zarar vermesine müsaade etmeyiz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.