Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.04.2019 14:43
  • Son Güncelleme: 20.04.2019 16:11

Sapık ilişkiler yumağı! 'nın elebaşları kadın terörist için birbirine girdi

Terör örgütü 'dan kaçarak teslim olan PKK'nın sözde gençlik yapılanmasından sorumlu 'Halil' kod adlı terörist ifadesinde her şeyi bir bir anlattı. Terörist, örgüt elebaşlarının para ve kadın yüzünden birbirine düştüğünü söyledi.

Güvenlik güçlerine teslim olan ve terör örgütü PKK'nın sözde gençlik yapılanmasından sorumlu Halil kod adlı terörist ifadesinde, örgütte liderlik, rant kavgası, hırsızlık olaylarının arttığını, elebaşlarının para ve kadın yüzünden birbirine düştüğünü, elebaşlarının sözde korumaları arasında da ölüme varan kavgaların, çatışmaların yaşandığını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.