Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.04.2019 20:09
  • Son Güncelleme: 20.04.2019 20:13

CHP'nin Büyükşehir Belediye Başkanı 'tan belediye şirketlerine operasyon

31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen , belediye şirketlerine operasyon hazırlığına başladı. Belediyeye ait birçok şirketi tasfiye edeceğini açıklayan Mansur Yavaş, o şirketlerden 15'inin yönetimini değiştirmek için düğmeye bastı.

Büyükşehir Belediyesi şirket operasyonuyla karşı karşıya. Başkanlığa geldiği günden beri gerilim siyaseti izleyen 'ın, AK Parti ve MHP'nin 'Belediye şirketleri, daha şeffaf yönetilsin' önerisini neden hemen reddettiği anlaşıldı.

Belediyeye ait birçok şirketi tasfiye edeceğini açıklayan Mansur Yavaş, o şirketlerden 15'inin yönetimini değiştirmek için düğmeye bastı.

Mansur Yavaş belediye şirketlerine operasyon yapacak!

Mansur Yavaş'ın belediye şirketlerini olağanüstü genel kurul yapmaya zorladığı bildirildi. Amaç ise çok açık; şirket yönetimlerine kendi yakınlarını yerleştirmek.

Bazı şirket yönetimlerinin Yavaş'ın talimatı doğrultusunda genel kurul yapmaya hazırlandığı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.