Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.04.2019 14:09
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 14:18

Son dakika: , ve 'nin olağanüstü itirazlarını görüşecek

(), 'da ve tarafından yapılan olağanüstü itirazları görüşecek.

YSK, olağanüstü itirazları görüşecek
'nın 'da Millet İttifakı adayı 'nun mazbatasını alması ile beraber 'nin birleştirilen İstanbul ve Büyükçekmece için olağanüstü itirazı ile 'nin İstanbul ve için yaptığı olağanüstü itirazları görüşmesi bekleniyor. Bu olağanüstü itirazlara ilişkin kurul toplantısının saat 14.00 itibarı ile başlaması öngörülüyor. YSK'nın yapılan itiraz dosyalarını inceleme süresinin birkaç gün süreceği tahmin ediliyor. Sadece İstanbul itirazı için YSK'ya üç bavul dolusu delil, 50 sayfalık dilekçe ve 15 ek belge sunuldu. Kurul üyelerinin delilleri inceleme süresinin 2 ile 4 gün süreceği ifade ediliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.