Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.04.2019 18:17
  • Son Güncelleme: 17.04.2019 18:33

Mazbatayı almaya giden İmamoğlu'nun beraberindeki 'li grup taşkınlık çıkardı!

Mazbatasını almaya gelen İmamoğlu'nun beraberindeki 'li grup Çağlayan Adliyesi'nde taşkınlık çıkardı. Güvenlik görevlilerini iterek içeri girmeye çalışan gurup üyeleri Çağlayan'da bulunan 'nun pencerelerini kırıp çirkin görüntüler eşliğinde içeri daldı.

Seçimlere gölge düşürmek için defalarca sayımı durdurma kararı alan ve sandıklarda yapılan hırsızlıklara göz yuman İstanbul , 'nin 3 bavul dolusu itiraz belgesini incelemeden 'na mazbatasını verdi. Adliyeye mazbatasını almaya gelen bir gurup 'li kontrolsüz şekilde üst katlara çıkınca güvenlik görevlileri tarafından durduruldu.

SAVAŞ ALANINA ÇEVİRDİLER
İmamoğlu ile birlikte hareket eden şahıslar bir anda adalet sarayını savaş alanına çevirdi. Güvenlik görevlilerini iterek içeri girmeye çalışan gurup üyeleri Çağlayan'da bulunan İl Seçim Kurulu'nun pencerelerini kırıp çirkin görüntüler eşliğinde içeri daldı.

Daha sonra arbedenin kısa sürede yatıştığı görüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.