Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.04.2019 00:43
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 11:51

Hain darbe girişimiyle alamadıkları 'yi sandıkta yapılan hırsızlıkla almaya çalışıyorlar

Kurulu'nun aldığı skandal kararın ardından Saraçhane'deki binası önünde toplanan kalabalığın verdiği görüntüsü tepkilere neden oldu. gecesi, bayrak inmesin diye süs havuzunda abdestini alıp ölüme koşan 17 kahramanı şehit vererek  ’cülere teslim edilmeyen ’yi ve ortakları sandıktaki hırsızlıkla almaya çalışıyor... Bu görüntü ise 'nereden nereye' dedirtti.

Kurulu'nun verdiği son karar hukuk çevrelerinde ve kamuoyunda büyük tepkiyle karşılandı. Seçimlerin yenilenmesine neden olacak onca delile ve 'nin olağanüstü itirazına rağmen , 'yı beklemeden 'da seçimi İmamoğlu'nun kazandığını açıklayarak mazbatasını verdi. İstanbul İl Seçim Kurulu daha önce de defalarca oy sayımını durdurarak seçimlere gölge düşürmüştü.

Skandal kararın ardından mazbatasını alan İmamoğlu Saraçhane'deki binasına geldi. Ve burada toplanan kalabalığın biralarla kutlama yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

gecesi, bayrak inmesin diye süs havuzunda abdestini alıp ölüme koşan 17 kahramanı şehit vererek 'cülere teslim edilmeyen 'yi ve ortakları sandıktaki hırsızlıkla almaya çalışıyor... Bu fotoğraf karesi ise 'nereden nereye' dedirtti.

15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişinde canını hiçe sayıp şanlı Türk Bayrağı inmesin, ezanlar dinmesin diye sokaklara akın eden, son abdesti İBB önündeki süs havuzunda alıp vatanını savunmak için şehit olan 17 kahraman...

kalan karakter 1000

TC TC

İSTANBUL HUZURU DEĞİL KERGAŞAYI SEÇTİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 10:57
ve sonra?! ve sonra?!

Türkiyede belediyelerde TÜM türkiyede sinsi darbeler yapildi bazilar basardilar, kimse durumun ciddiyetini tam yakalayamamis gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 02:36
dr dr

istanbulun sorunu tr demek sadece istanbul degil birak ne halleri var ise görsun askeri ve guvenlik gibi seyleri bunlardan uzak duk zaten pkk ile bagi olur hainlik yapar ise o zaman görevden direk alinir kanun bu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 02:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.