Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.04.2019 18:24
  • Son Güncelleme: 15.04.2019 18:38

Başkan Erdoğan'dan Merhume Fatma Aydın için -i Şerif

Başkan Erdoğan, geçtiğimiz cuma günü eşini kaybeden avukatı Hüseyin Aydın'ı ziyaret ederek taziyelerini iletti. Erdoğan, taziye ziyareti sırasında Merhume Fatma Aydın için -i Şerif okudu.


Başkan Erdoğan'ın Çaykaralı Avukatı Hüseyin Aydın'ın eşi Fatma Aydın, geçtiğimiz cuma günü hayata gözlerini yummuştu. Başkan Erdoğan, avukatı Hüseyin Aydın'ı ziyaret ederek eşi Merhume Fatma Aydın'ın vefatı için taziyelerini iletti.


MERHUME İÇİN YASİN-İ ŞERİF
Avukatı Hüseyin Aydın'a, eşi Fatma Aydın'ın ölümü sebebiyle taziyelerini ileten Başkan Erdoğan, Merhume Fatma Aydın için de -i Şerif okudu. Görüntüleri Hüseyin Aydın sosyal medya hesabından paylaştı.Aydın, paylaşımında "Hanemize teşrif ederek taziyelerini ileten, acımızı paylaşan ve merhume eşim için Yasin-i şerif okuyan Muhterem Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Allah razı olsun."ifadelerini kullandı.

HÜSEYİN AYDIN KİMDİR?
Çaykara'nın Taşkıran Mahallesinden olan Av. Hüseyin Aydın 1973 yılında Trabzon'da doğdu. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 2001 yılında Ankara Üniversitesi kamu hukuku anabilim dalında" sınaî mülkiyet hakları aleyhine işlenen suçlar" konulu yüksek lisans teziyle yüksek lisans çalışmalarını tamamladı. Ankara Üniversitesi Ceza Hukuku Anabilim dalında, doktora çalışmasını 2009 yılında tamamlayarak, "Türk Ticaret Kanununda haksız rekabet suçları" konulu doktora teziyle doktora derecesini almıştır. 2000 yılından bu yana Ankara'da avukatlık yapan Av. Hüseyin Aydın 1995-1996 yılları arasında Ankara Barosunda avukatlık stajını yaptı. 1996-1997 yılları arası Ankara'da serbest avukatlık yaptı. 1997-1999 yılları arasında Ankara Adliyesinde hâkimlik savcılık stajı yapmıştır. 1999-2000 yılları arası Gaziantep Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmıştır. 2000 yılında bu görevinden istifa ederek tekrar Ankara' da serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Cumhurbaşkanı 'ın avukatı olarak görev yapmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.