Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.04.2019 19:31
  • Son Güncelleme: 07.04.2019 20:43

'un 11 ilçesindeki usulsüzlük deşifre oldu! Belediyenin temizlik işçilerini sandıkta görevlendirdiler

, Büyükçekmece de dahil bazı ilçelerde usulsüzlük deşifre oldu. A Müdürü elindeki belgelerle yapılan şaibeyi anlattı.

Adalar, Ataşehir, Avcılar, Beşiktaş, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Kartal, , Sarıyer, Şişli 'deki seçimde usulsüzlük ortaya çıktı. CHP'nin sandık başında belediye çalışanlarını görevlendirdiği belirlendi. CHP'li belediyelerde çalışanların isimleri ise tek tek deşifre oldu. A Müdürü elindeki belgelerle bu şaibeyi canlı yayında anlattı.

31 Mart yerel seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından CHP'nin sandık hırsızlığı gün yüzüne çıktı. İstanbul'un birçok ilçesinde AK Parti adayı Binali Yıldırım'ın binlerce oyunu CHP adayı Ekrem İmamoğlu'na yazan CHP'nin seçim öncesi organize olarak sandıklarda örgütlendiği ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.