Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.04.2019 12:11
  • Son Güncelleme: 06.04.2019 12:24

Eşbaşkanı siyonist olduğunu gizlemiyor

Kandil'in siyasi uzantısı 'nin Eşbaşkanı öncesi partisinin  mitinginde yaptığı konuşmada, sözde vaad edilmiş topraklarını ’e vermeyi ima ederek, siyonist emellere hizmet ettiğini resmen itiraf etmiş. İşte o konuşması...

öncesi Kandil'in partisi 'nin mitinginde konuşan 'nin skandal sözleri maskesini düşürdü ve gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Sözde vaad edilmiş toprakları 'e vermeyi ima eden Sezai Temelli, siyonist emellere hizmet ettiğini gizlemedi.

BURALAR VAAD EDİLMİŞ TOPRAKLAR
Sezai Temelli konuşmasında, "Bugün Türkiye'nin en bereketli toprakları burası. Buralar vaad edilmiş topraklar. Musa, bütün ömrünü bu toprakları arayarak geçirdi. Geldiler bu toprakları da kuruttular!" diyor.

TEPKİ YAĞIYOR
Sosyal medyadan Sezai Temelli'nin sözlerine tepki yağıyor:

"Biz bu toprakları şehitlerimizin kanıyla aldık. Burası vatanımız. Bizim, Siyonist uşaklarına verecek tek karış toprağımız yok!"

TÜRKİYE'DEN DE TOPRAK İSTİYORLAR
Takvim gazetesi yazarı , 11 Aralık 2017 tarihindeki "Siyonistler Türkiye'den de toprak istiyorlar" başlıklı köşe yazısında bu konuyu ele almıştı.

İşte yazısının o kısmı:

Mesele sadece mü?
İşte, 'deki herkesi ilgilendiren mühim soru budur..

Kudüs'ü, İsrail'in başkenti yapmak isteyenler kimler?

... Bunu neden istiyorlar? Dini inançlarından dolayı... Başka nerelerinin kendilerine vaat edildiğini iddia ediyorlar? Bugün Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun neredeyse tamamını... Yani, Türkiye Cumhuriyeti'nin tam olarak yarısının, Siyonist Yahudilere ait olması gerektiğini iddia ediyorlar. Buna iman etmişler ve resmen hayalini kuruyorlar. Kudüs; Siyonist, azgın, terörist devlet İsrail'in olursa, aynı gerekçe ile Türkiye Cumhuriyeti topraklarında da hak iddia edecekler.

SİYONİZM NEDİR?
Siyonizm, Filistin'de Yahudiler için yeniden bir vatan kurulmasına destek veren uluslararası Yahudi siyasi hareketidir. Söz konusu alan, Tevrat'ta bahsi geçen ve İsrail Diyarı (İbranice: Eretz Yisra'el) adı verilen topraklardır. İsrail'in kurulmasından bu yana, Siyonist hareket de şekil değiştirerek öncelikle Modern İsrail devletinin desteklenmesi amacı ile varlığını sürdürmektedir. Filistin'de Yahudiler için yeniden bir vatan kurulmasına destek veren uluslararası Yahudi siyasi hareketidir. Söz konusu alan, Tevrat'ta bahsi geçen ve İsrail Diyarı (İbranice: Eretz Yisra'el) adı verilen topraklardır. İsrail'in kurulmasından bu yana, Siyonist hareket de şekil değiştirerek öncelikle Modern İsrail devletinin desteklenmesi amacı ile varlığını sürdürmektedir.

kalan karakter 1000

Temel Bey, Temel Bey,

Demekki,seçim mitinglerinde Sayın Cumhurbaşkanımız boşuna bu adam için "Kırman da değil"diyordu.Boşuna demiyormuş.Siyonizme hizmet eden iç bozguncuymuş.Keşke ne olduğu,kime hizmet ettiği mitinglerde söylenseydi;samimi kırman kardeşlerimiz biraz daha gerçeği öğrenirdi.Terçihleri de farklı olabilirdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.04.2019 21:55
Ahmet Ahmet

Hiç şaşırmadık zaten Siyonistlere hizmet etmek için terör örgütlerini kurmuşlardır yanılıp ta bunlara oy veren Müslüman Kürt kardeşlerimiz İnşallah gerçeği görürler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.04.2019 16:34
Kütahyalı Kütahyalı

Biz de onlara öbür tarafta cehennemi vaad ediyoruz.Alayına hodri meydan...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 06.04.2019 16:14
yaşlı adam yaşlı adam

başta yahudiye ve siyonizme ve açıktan gizliden ve bu sevda ile yanıp tutuşan içimde bizden görünüpte gizli emeline hizmetedenlere lanet olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 06.04.2019 14:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.