Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 01.04.2019 00:03
  • Son Güncelleme: 01.04.2019 00:03

Vucic'ten Başkan Erdoğan'a tebrik

Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, Başkan 'ı yerel seçimdeki zaferi dolayısıyla kutladı.

Vucic'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik

Cumhurbaşkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre Vucic, Başkan Erdoğan'ı telefonla arayarak, 'nin seçimdeki zaferinden dolayı tebrik etti.

Sırbistan'ın, 'nin dostluğuna büyük önem verdiğini kaydeden Vucic, "Sırbistan, karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde Türkiye'nin güvenilir bir ortağı olmaya devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Vucic, Başkan Erdoğan'ın yaklaşan Sırbistan ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu ziyarette iki ülkeyi gelecekte daha da sıkı birbirine bağlayacak somut projelerin ele alınacağını kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.